Taal:

Winkelwagen

  • Winkelwagen is leeg!

Alle inspanningen werden geleverd om de correctheid van de gegevens te verzekeren. e-nitiative kan in geen enkel geval verantwoordelijk worden gesteld voor foutieve productbeschrijvingen, tax codes en/of prijzen in gevolge enige veranderingen.De verstrekte informatie (specificaties, taxen, prijzen...) is uitsluitend indicatief en kan op ieder moment zonder verdere aankondiging worden gewijzigd.

Discorp
Vosveld 21b
B-2110 Wijnegem
BelgiŽ
Telefoon : +32 3 248 82 24
BTW : BE 0447036574


Stephanie Rammeloo
srammeloo@discorp.be Stephanie Rammeloo
curve_type_3_left_tcurve_type_3_right_t
At-cm302 10/100tx 100fx (sc, 2km) Converteon Media & Rate Converter Line Card With Oam & Jumbo Frame

At-cm302 10/100tx 100fx (sc, 2km) Converteon Media & Rate Converter Line Card With Oam & Jumbo Frame

€277,71 
Referentie: AT-CM302
SKU: ALT-CM302
Taal: UK
Voorraad
 

Inleiding

Allied Telesis Converteon AT-CM302 - Medienkonverter - 10Base-T, 100Base-FX, 100Base-TX - RJ-45 / SC multi-mode - Plug-in-Modul - bis zu 2 km - 1310 nm.

specificaties


Overdrachtssnelheid (max)1000 Mbit/s
Bekabelingstechnologie10/100TX, 100FX
Maximaal bereik2000 m
Gewicht113 g
Afmetingen (BxDxH)22 x 73 x 130 mm
Voldoet aan industriestandaardenIEEE 802.3u, IEEE 802.3z, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3ah
Aansluiting(en)SC
Overdrachtssnelheid packets1488000 pps