Bel ons nu
+32 3 248 82 24

Fast Ethernet Media Converter (alt-fs232-60)

Referentie:
AT-FS232-60
SKU:
ALT-FS232-60

Inleiding

Allied Telesis AT FS232 - Medienkonverter - 10Base-T, 100Base-FX, 100Base-TX - RJ-45 / SC multi-mode - extern - bis zu 2 km.

specificaties


Overdrachtssnelheid (max)100 Mbit/s
Maximaal bereik2000 m
LED-indicatorenJa
Typisch stroomverbruik6 W
Temperatuur, in bedrijf0 - 40 įC
Temperatuur bij opslag-20 - 80 įC
Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf5 - 95 procent
Hoogte, in bedrijf0 - 3048 m
VeiligheidUL-Cul,CSA/CSA, NRTL,TUV,CE
Gewicht317 g
Afmetingen (BxDxH)105 x 95 x 25 mm
Aansluiting(en)SC
Stroomvoorziening0.5A; 100-120V AC/60Hz; 220-240V AC/50Hz; 12vDC +/- 5%
Overdrachtssnelheid packets14880/148880 pps
Full duplexJa
Aansluitingen1x 10/100TX (RJ-45)
1x 100FX (SC)
No options for this product
.